V-65 Molotok
Tento prúdový letún (Mig 15) sa objavil v prvej časti Smuggler 's Run. Jeho rýchlosť i ovládateľnosť sú na úrovni konkurencia s prúdovými motormi, avšak pre vzlet mu stačí oveľa kratšia dráha. Do jeho výzbroje môžete pridať guľomety. Kúpite si ho na Warstock Cache & Carry za 4.788.000 $ alebo 3.600.000 $.


Ultralight
Vôbec prvý klzák v GTA Online a samozrejme bol súčasťou Smuggler s Run update. Kvôli rýchlosti i maximálnej výške sa na dlhšie vzdialenosti veľmi nehodí a rovnako tak prípadný vietor urobí jeho ovládateľnosť pekne mizernú. Vynahradí to ale napríklad krátkou dĺžkou vzletu, do výzbroje máte možnosť pridať guľomet a hlavná výhoda je, že keď ho vybavíte karbónovou vrtúľ, tak pri plachtenie či miernej rýchlosti zmiznete z radaru a to príde veľmi vhod kvôli nepriateľom. Môžete si ho kúpiť na Elitás Travel 500.000 alebo 665.000$.


P-45 Nokota
Tento stíhacie lietadlo, ktorý je vytvorený podľa P-51 Mustang pochádza samozrejme zo Smuggler 's Run. Bez problémov dosiahne vysokej rýchlosti a ovládateľnosť je tiež vynikajúci. V kombinácii s veľkou výzbrojou, ktorá obsahuje 6 integrovaných guľometov a prípadne aj rakety to z neho robí veľmi schopné lietadlo


Seabreeze
Ďalšie pašeráckej lietadlo, vytvorené podľa Seawind 300c. Má slušnú rýchlosť i ovládanie. Môžete ho vyzbrojiť guľomety aj bombami.


RM-10 Bombushka
Ďalšie lietadlo s pašeráckého DLC. Je vytvorené podľa Antonov An-12. Vzhľadom k jeho veľkosti je pochopiteľne ľahkým cieľom a rovnako tak rýchlosť je priemerná, ale to však vynahradí veľká výzbroj vo forme troch guľometov s výbušnými nábojmi a nechýba ani bomby.


LF-22 Starling
Tento bojové lietadlo z pašeráckého update je vytvorený podľa Messerschmitt Me 163 Komet. Jeho malá konštrukcia v kombinácii s tryskovým motorom mu dávajú perfektnú ovládateľnosť. V základnej výzbroji má na krídlach guľomety a dodatočne môžete pridať aj rakety s bombami. Kúpite si ho na Warstock Cache & Carry za 3.657.500 $ alebo 2.750.000 $.


Rogue
Útočný lietadlo zo Smuggler 's Run založený na Beechcraft T-6 Texan II. Jeho rýchlosť je priemerná, ale ovládateľnosť je na výbornej úrovni. Vyzbrojiť ho môžete buď kanóny či raketami a nechýba ani bomby, ale počítajte s tým, že jeho odolnosť je slabá. Kúpite si ho na Warstock Cache & Carry za 1.596.000 $ alebo 1.200.000 $.


Mogul
Opäť lietadlo z pašeráckého DLC. Je vytvorené podľa Beechcraft Model 18. Lietadlo má 2 miesta plus jedno pre strelca. Jeho rýchlosť i ovládateľnosť sú priemerné, ale vynahradí vám to solídnym arzenálom zbraní. Je vybavené dvomi guľometmi, jeden je na špičke lietadla a ten druhý ovláda ďalší hráč. Môže niesť aj bomby. Kúpite si ho na Warstock Cache & Carry za 3.125.500 alebo 2.350.000 $.


Howard NX-25
Akrobatické lietadlo, ktoré je vytvorené podľa Hughes H-1 Racer. Oproti konkurencii jeho rýchlosť o niečo zaostáva, ale zato ovládateľnosť je vynikajúci s niekedy až príliš citlivým ovládaním.


Pyro
Pašeráckej lietadlo vytvorené podľa de Havilland Vampire. Jeho rýchlosť je priemerná oproti ostatným prúdovým lietadlám, ale ovládateľnosť je vďaka konštrukcii perfektné. V základe je vybavené guľomety a môžete pridať aj rakety.


Tula
Lietadlo, ktoré je vytvorené podľa Kaman K-16 a ďalšia časť z DLC Smuggler 's Run. Aj keď tak rozhodne nepôsobí, tak má slušnú rýchlosť i ovládateľnosť. Okrem vertikálneho otočenie krídel je aj schopný pristáť na vode. Vo výzbroji má guľomety aj bomby. Kúpite ho za 5.173.700 $ alebo 3.890.000 $


Alpha-Z1
Tohle akrobatické lietadlo (vytvorené podľa Reberry 3M1C1R) sa objavilo v pašerácke DLC. Je to vôbec jedno z najrýchlejších lietadiel v hre a navyše mu na vzlet stačí veľmi krátka vzdialenosť. Ovládateľnosť je už o niečo citlivejšie, takže nie je problém havarovať. Kúpite si ho na Elitás Travel za 2.121.350 $


Miljet
Tohle lietadlo, ktoré je navrhnuté podľa Bombardier CRJ200 bolo súčasťou Flight School update. Vďaka veľkosti a rozpätie vcelku trvá než dosiahne maximálnu rýchlosť. Má však skvelú odolnosť, vzhľadom k tomu, že ho používa na prepravu armáda. Môžete si ho kúpiť na Elitás Travel za 1.750.000 $.


Imbus
Tento tryskáč sa objavil počas Further Adventures in Finance and Felony. Rovnako ako Luxor Deluxe má luxusný interiér a medzi civilnými tryskáči je zďaleka najrýchlejší. Kúpite ho na Elitas Travel za 1.900.000 $.


Luxor Deluxe
Luxusné varianta Luxoru, ktorá prišla s prvou časťou Ill-Gotten Gains update. Môžete ho kúpiť na ElitasTravel.com za 10.000.000 $. Interiér dostal v tomto prípade množstvom úprav ako napríklad 2 LCD obrazovky, bar, alebo internet miesto iFruit. Oproti štandardnému Luxoru je však o niečo pomalší


Besra
Vojenský prúdový letún, ktorý sa objavil vo Flight school update. Má vynikajúcu obratnosť a je o niečo pomalší ako P996 - Lazer. Vďaka krátkemu rozpätie krídel má veľmi citlivé ovládanie. Môžete ho kúpiť za 658.000 $ na ElitasTravel.com a za 1.150.000 $ v GTA Online. Rovnako ako P996 je vybavený vystreľovacím sedadlom, avšak nemá k dispozícii žiadne zbrane.


Velu
Jednoplošník, ktorý bol vytvorený podľa Piper PA-46. Na ElitasTravel.com ho môžete zakúpiť za 450.000 $ a tiež sa občas objaví na Sandy Shores Airfield.


Atomic
Vzducholoď, ktorá je oveľa rýchlejší a lepšie sa ovláda, než sa môže na prvý pohľad zdať. Naskočí vám tretia úroveň hľadanosti pokiaľ ju zostrelíte alebo s ním poletíte na letiskom v Los Santos.


Cuban 800
Ľahký dvojmotorový lietadlo. Je založený na PA-30 Twin Comanche. Poháňa ho dve V4. Má skvelú ovládateľnosť, ale jeho rýchlosť je priemerná, takže na dlhšie vzdialenosti sa veľmi nehodí.


Duster
Starý dvojplošník, ktorý je určený na postrekom pesticídmi. Môžete ho kúpiť na ElitasTravel.com za 275.000 $.


Jet
Veľké dopravné lietadlo. Používa ho viac leteckých spoločností. Druhé najväčšie lietadlo v hre. Tri z nich nájdete okolo hlavného terminálu na letisku v Los Santos.


Luxor
Súkromný tryskáč, ktorý je luxusnejší variantom Shamal. Je možné ho zakúpiť na ElitasTravel.com za 1.500.000 $.


Mallard
Malý jednoplošník. Relatívne pomalý. Budete s ním lietať v leteckej škole alebo používať pri propagácii kina. Je možné ho zakúpiť na ElitasTravel.com za 250.000 $.


Mammatus
Jednomotorový lietadlo, ktorý je založený na Cessna 182 Skylane. Je možné ho zakúpiť na ElitasTravel.com za 300.000. $ Iba však v GTA Online


P-996 Lazer
Stíhačka založená na F-16C Fighting Falcon. Má vybavenie vo forme duálnych výbušných diel a lock-on rakiet. Lazer môže byť niekedy videná na hliadke v okolí Fort Zancudo. Budú sa brániť, v prípade napadnutia.


Shamal
Ďalší tryskáč. Je založený na Learjet 36A. Za 1.150.000 $ ho zakúpite na ElitasTravel.com. Tiež ho nájdete na letisku v Los Santos.


Titan
Vojenský transportné lietadlo. Je založený na Lockheed C-130h. Nájdete ho na Fort Zancudo alebo ho v GTA Online môžete zakúpiť za 2.000.000 $ na Elitas Travel.com.


Dodo
Toto lietadlo s plaváky je založené na klasickom Mammatusu. Môžete ho získať v náhodné udalosti, kedy bude kotviť na východe mapy a budú ho strážiť ozbrojené stráže na dvoch člnoch. Stačí keď ich zlikvidujete a potom odletíte. Avšak ďalšie 2 člny na vás ešte budú čakať na pobreží. Následne môžete lietadlo nájsť buď vo pri jazere vo VINEWOOD Hills a pri móle v Alamo Sea. V GTA Online si ho môžete zaobstarať za 500.000 $.