Gangy,drogy a rýchle autá

GTA 5 na PC

Nejeden hráč sa už nevie dočkať oficiálneho vydania ďalšieho dielu GTA. V predchádzajúcom článku sme uviedli, že sa na verejnosti objaví začiatkom roka 2012. Najnovšie informácie sú ale ešte priaznivejšie a do vydania údajne zostáva už len 120 dní, hra sa k vám teda dostane v novembri 2012.

Proti tomu ale stoja tvrdenia zlých jazykov, ktoré sa jednohlasne zhodujú na tom, že termín vydania bude najskôr v marci 2013. Podľa konšpiračných analýz traileru sa hra dostane do obchodov presne 24. mája 2013, vraj tomu nasvedčuje niekoľko skrytých narážok. Či je to pravda, alebo preinterpretácia ukáže až čas. Okrem “znamení” sa ale opierajú aj o skutočnosť, že sa hra neobjaví na tohtoročnom GamesCom. Ide pritom o prestížnu hráčsku udalosť, na ktorej sa predstavujú všetky nové tituly.

Počítačových hráčov asi neprekvapí správa, že mnoho prvkov z nového Max Payne 3 je totožných s pripravovaným GTA V. Práve PC gameri sa vŕtali v kóde MP3 a našli v ňom niekoľko stôp, vďaka ktorým bol zverejnený zoznam áut, motoriek, lodí, vrtuľníkov a lietadiel nachádzajúcich sa v novom Grand Theft Aute.

Na základe dekompilovaného kódu sa predpokladá aj veľmi dobrá podpora multiplayera. Pri konzolách PS3 a Xbox 360 sa naraz bude môcť stretnúť až 32 hráčov, pri hre na počítači tento počet nebol definovaný. Môžeme však predpokladať, že bude vyšší.

Dvojsečnou zbraňou bude pre PC-čkárov technologická vyspelosť titulu. Použitie najmodernejších grafických prvkov je síce skvelé a zaručí úžasný vizuálny zážitok, na druhú stranu budú hráči pravdepodobne musieť vylepšiť svoje stroje. Pokiaľ nezvolia cestu kompromisov v detailoch alebo vykresľovaní, čaká ich nákup grafickej karty najnovšej generácie.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný GTA platformy a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.